שלום אורח כניסה  I  רישום לאגודה I רישום לאתר  I Register  I  הפוך לאתר הבית
search
אודות אגודת הסטודנטיםIמשרדי האגודהIמועצת הסטודנטיםIצור קשרIEnglishIعربي
אגודת הסטודנטים אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
לוחות בחינות וסיכומים ספורט אפטר - חוגים נגטיב קשרי חוץ POSITIVE מעורבות אקדמיה
 
21:30
הרוח במעטפת - Ghost in the Shell
22:00
סוכן וחצי - Central Intelligence
אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון

 

אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים בקמפוס. היא הכתובת שלכם בכל נושא אקדמי מול האוניברסיטה ואחראית על קידום ופיתוח החיים הסטודנטיאליים בבאר שבע.

 

האגודה בקמפוס בן-גוריון פועלת כבר שנים רבות למען רווחת הסטודנטים ומהווה מוקד לפעילות תרבותית, חברתית ואקדמית. אתר האינטרנט של האגודה ודף הפייסבוק שלה יסייעו לכם בכניסתכם אל החיים הסטודנטיאליים: באתר תוכלו למצוא כתבות ועדכונים על כל מה שקורה בקמפוס, פורומים, מאגרי סיכומים ומבחנים, לוח דרושים, לוח טרמפים, לוח השכרת דירות ועוד. בפייסבוק שלנו תוכלו להתחבר לכל העדכונים הכי חמים, כולל הודעות חשובות על שינויים בלוחות זמנים של לימודים, אירועים וכן הלאה.

אגודת הסטודנטים נמצאת כאן בראש ובראשונה בזכותכם ולמענכם. אנחנו כאן כדי לפתור עבורכם כל בעיה שתעלה במהלך לימודיכם לתואר, וכמובן כדי להעשיר את חייכם בזמן שהותכם באוניברסיטה בפרט ובזמן שהותכם בבאר שבע בכלל.


איך נרשמים כחברים באגודת הסטודנטים?

השלב הראשון בדרך להיות חברי אגודה הוא תשלום דמי הרווחה לאוניברסיטה, שכוללים בתוכם את דמי החברות באגודה. במידה ולא ביקשתם לבטל את דמי הרווחה בעת ששילמתם את שכר הלימוד, דמי הרווחה שולמו באופן אוטומטי ואתם זכאים להיחשב כסטודנטים חברי אגודה.

השלב השני והחשוב מאוד להשלמת התהליך הוא הרשמה לאגודה באמצעות אתר אגודת הסטודנטים bgu4u.co.il. לשם כך אתם זקוקים לשם המשתמש ולסיסמה של האוניברסיטה.

אם ניסיתם להירשם עם הסיסמה שבידיכם אך לא הצלחתם, לחצו כאן כדי לקבל הסבר על פתרון הבעיה.


מועצת אגודת הסטודנטים

מועצת האגודה היא הגוף המנהל של אגודת הסטודנטים ומהווה את אסיפת הנציגים. המועצה מורכבת מסטודנטים, נציגי המחלקות השונות, אשר נבחרים על ידי כלל הסטודנטים חברי האגודה בבחירות אישיות ואזוריות הנערכות מדי שנה באמצע סמסטר א’. המועצה היא הגוף המחוקק, המנחה את יו”ר אגודת הסטודנטים וההנהלה ומפקח על פעולותיהם. היא מגדירה את יעדי האגודה, בוחרת את בעלי התפקידים הבכירים בה, מאשרת את תקציב האגודה ומחליטה בנושאים מהותיים שעל סדר היום. כל סטודנט חבר אגודה יכול להגיש מועמדות - אתם מוזמנים לקחת חלק ולהיות מעורבים, לייצג, לשנות ולהשפיע על סדר היום.


הנהלת אגודת הסטודנטים

הנהלת האגודה אחראית לבצע ולהניע את הפעילות השוטפת של האגודה. ההנהלה מורכבת מיו"ר האגודה, סגן היו"ר ומראשי ארבעה מדורים של האגודה: אקדמיה, תרבות, מעורבות סטודנטיאלית והסברה. בכפוף לוועד מצוי גם מדור תפעול האחראי על הפקה והוצאה לפועל של פעילויות ושירותים שונים המסופקים ע”י האגודה. כל מדור פועל לרווחת ציבור הסטודנטים בתחומו, ויו”ר האגודה מייצג את הסטודנטים בועדות השונות באוניברסיטה: בית דין לערעורים, בית דין משמעתי, הועד הפועל, סנאט, הועדה לענייני סטודנטים, חבר הנאמנים, ועדות ערעורים למלגות ומעונות ועוד.

 

מדור אקדמיה

academia@aguda.bgu.ac.il

תפקידו של מדור אקדמיה הוא לסייע לכם בלימודיכם באוניברסיטה ולדאוג לכל הצרכים האקדמיים שלכם, כדי להקל עליכם לסיים את התואר בהצלחה. המדור מספק מספר שירותים:

ייעוץ והכוונה לטיפול בבעיות אקדמיות

לכל פקולטה רכז או רכזת אחראים, אליהם ניתן לפנות באמצעות מערכת הפניות באתר האגודה. מענה מובטח תוך יום עבודה אחד. בנוסף, המדור פועל בימים א’-ה’ בין השעות 9:00-15:00 בחדר 161 בבית הסטודנט. לכל הפרטים לגבי יצירת קשר עם עובדי המדור ולשעות הקבלה שלהם לחצו כאן.

ספריית השאלה

ספריית ההשאלה של האגודה מופעלת בשיתוף דיקנאט הסטודנטים ומציעה ספרים להשאלה במגוון קורסים לתקופה של סמסטר שלם בעלות מינימלית. הספרייה ממוקמת בקומה (1-) בבית הסטודנט, סמוך למחלקת אבידות ומציאות.

מאגרי סיכומים ובחינות

מאגר הסיכומים ומאגר הבחינות האיכותיים הנמצאים באתר האגודה מכילים אלפי חומרי למידה מעודכנים מן השנים האחרונות. לאחר כל תקופת מבחנים רכזי המדור מוסיפים סיכומים ומבחנים חדשים למאגר.

הפעלת ועדי כיתות

תפקיד ועדי הכיתות הוא לייצג את הסטודנטים בבעיות ובקשות קולקטיביות בפני סגל ההוראה ומזכירויות המחלקה והפקולטה. הסטודנטים המתנדבים לתפקיד נציג וועד הכיתה מקבלים ליווי צמוד של רכזי מדור אקדמיה ולהוקרה מאגודת הסטודנטים. לפרטים נוספים צרו קשר עם מדור אקדמיה.


מדור תרבות

tarbut@aguda.bgu.ac.il

מדור תרבות של האגודה דואג לפנאי ולכיף של הסטודנטים, עם תוכן תרבותי במגוון תחומים ושלל אירועים ומופעים, כך שאין רגע דל:

הפקות אירועים

מדור תרבות מקיים אירוע אחת לשבוע, החל ממפגשים אינטימיים עם יוצרים וזמרים מהשורה הראשונה בישראל, ועד מופעי ענק דוגמת מופע פתיחת שנה ויום הסטודנט. וכמובן, אי אפשר גם בלי שירה בציבור, הצגות תיאטרון, מסיבות בריכה, קרנבל פורים, סופ”ש סטודנטים באילת ועוד. ליצירת קשר עם רכזת ההפקות של המדור לחצו כאן.

חוגי האגודה

מדור תרבות מפעיל בקמפוס יותר מ-20 חוגים מוזלים מדי ערב להנאתכם. בין החוגים: אירובי, ספינינג, יוגה, מחול, פילאטיס, ציור, משחק, פיתוח קול, גיטרה, פסנתר, אומניות לחימה, צילום, שפות ועוד. לפרטים נוספים לחצו כאן. ליצירת קשר עם רכזת החוגים של המדור לחצו כאן.  

פעילויות ספורט

המדור דואג להביא לכם ליגות קט-רגל וכדורסל של סטודנטים, שבוע ספורט עמוס באירועים, הקרנות משחקי ספורט גדולים על מסך ענק בלובי בית הסטודנט ועוד הרבה דברים טובים. ליצירת קשר עם רכז הספורט של המדור לחצו כאן

מדור מעורבות סטודנטיאלית

meoravut1@aguda.bgu.ac.il

פעילות מדור מעורבות סטודנטיאלית של האגודה מעוררת שיח חברתי משמעותי בקמפוס על ידי תמיכה ביוזמות סטודנטיאליות לשינוי חברתי ועל ידי קיום אירועי מעורבות בכל שבוע, דוגמת הרצאות, פאנלים, סרטים ועוד. במדור פועלים מספר משרדים העוסקים בנושאים חברתיים:

משרד העסקה הוגנת

סיוע לסטודנטים שזכויותיהם נפגעו במקום עבודתם או זקוקים לייעוץ בנושא תנאי תעסוקה. ליצירת קשר עם רכזת העסקה הוגנת של המדור לחצו כאן.

משרד סביבה

מכווין את הסטודנטים בקמפוס לאורח חיים סביבתי ומוציא טיולים מאורגנים בטבע. ליצירת קשר עם רכז הסביבה של המדור לחצו כאן

משרד התיישבות בנגב

מציג בפניכם את האפשרויות השונות למגורים בנגב ופועל לעידוד הישארות סטודנטים בנגב לאחר סיום התואר. ליצירת קשר עם רכז ההתיישבות של המדור לחצו כאן

משרד שוויון מגדרי והטרדות מיניות

חשוב לדעת: במדור ישנה רכזת שיוויון מגדרי והטרדות מיניות אשר זמינה 24 שעות ביממה לפניות, ייעוץ, ליווי ותמיכה. ליצירת קשר עם הרכזת לחצו כאןאו התקשרו למספר: 054-2321345.


מדור הסברה

hasbara@aguda.bgu.ac.il

מדור ההסברה של האגודה אחראי על דוברות, פרסום והסברה במסגרת האגודה. מטרתו הראשית היא שכלל הסטודנטים יכירו את פעילות האגודה וישתמשו בשירותים השונים שהיא מציעה. 

במדור פועלים מספר משרדים:

משרד הסברה ודוברות: ניהול המדור ודוברות האגודה.

משרד אינטרנט: אחראי על מערך האינטרנט של האגודה.

משרד גרפיקה: אחראי לעיצוב והדפסת המודעות, השלטים והפלאיירים הקשורים לאגודה.

משרד וידאו-ארט

האגודה מייצרת יחד עם סטודנטים מתנדבים סרטונים שמטרתם היא לשתף את הגולשים ברשת בהווי הסטודנטיאלי המיוחד שאפשר למצוא רק כאן בבאר שבע. שיתופי פעולהרעיונות לסרטונים והצעות אחרות יתקבלו בשמחה רבהליצירת קשר עם רכז הוידאו-ארט של המדור לחצו כאן.

משרד קשרי חוץ

קיום פעילויות לחיבור בין סטודנטים ישראלים לזרים, קיום משלחות סטודנטים לחו”ל, חילופי משלחות ופעילות בקמפוס בתחום הבינלאומי. ליצירת קשר עם רכזת קשרי החוץ של המדור לחצו כאן

מלבד המדורים השונים תוכלו למצוא עוד מגוון שירותים שמציעה האגודה:

משרד מילואים

misrad_mil@aguda.bgu.ac.il

משרד המילואים של אגודת הסטודנטים הינו הראשון מסוגו באוניברסיטאות בארץ. הוא הוקם על מנת להקל על הסטודנטים משרתי המילואים בקבלת שירות בכך שיוכלו לפנות לגורם אחד שירכז עבורם את כל השירותים ואת כל המידע להם הם זקוקים. המשרד מסייע לסטודנטים משרתי מילואים מבחינה אקדמית, מנהלית וכלכלית, ונציגי המשרד עוזרים להם בייעוץ, מימוש זכויות ובהשלמת חומר לימודי. כמו כן המשרד מפעיל שירות השכרת מודמים סלולריים בעלות סמלית. המשרד ממוקם בכניסה לבית הסטודנט (במשרד שירותי האגודה) ופועל בימים א'-ה'. לשעות הקבלה המפורטות לחצו כאן.


קולנוע "נגטיב"

negative@aguda.bgu.ac.il

בית הקולנוע של אגודת הסטודנטים מקרין כל ערב שני סרטים במחירים מצחיקים, וכולל כמובן גם מזנון מפנק. בנגטיב שני אולמות קולנוע ומקרן חדיש שמאפשרת לנו להקרין לכם את הסרטים הטובים ביותר באיכות HD. חברי אגודה יכולים לרכוש מנוי הכולל כניסה חופשית לכל הסרטים במהלך השנה ב-120 ₪ בלבד. בלו”ז הסרטים ניתן להתעדכן באתר האגודה. הנגטיב ממוקם בבניין 26 קומה 2 – לכו בעקבות הריח של הפופקורן.


עיתון האגודה "צ'ופצ'יק"

צ'ופצ'יק הוא עיתון הסטודנטים שמסקר את החיים הסטודנטיאליים בבן גוריון. הוא מעביר לתוך דפי כרום את האווירה המטורפת של החיים בבאר שבע, מביא בפנינו את הדברים החשובים והמעניינים ביותר בקמפוס ולא שוכח גם את השטויות שאנחנו הסטודנטים אוהבים. בואו לקרוא, להתעניין, להגיב, לצחוק ולהצחיק, להתעצבן וגם להתבטא ולכתוב. 

 

משרד שירותי האגודה

ronit@aguda.bgu.ac.il

משרד השירותים של האגודה, שמכונה גם "האקווריום", מעניק שירותים דוגמת הנפקת כרטיסי סטודנט, שליחת פקס בעלות מוזלת, הרשמה לחוגים, מכירת כרטיסים לאירועי האגודה השונים ועוד. 
המשרד נמצא בקומת הכניסה בבית הסטודנט ופתוח בימים א-ה בין השעות 9:00-14:45.
טלפון המשרד: 08-6472340

 

משרד רווחה

rk_revaha@aguda.bgu.ac.il

פועל לשיפור רווחת הסטודנטים בקמפוס; טיפול בפניות בנוגע למעונות והשירותים הניתנים בהם, ריכוז תחום המלגות באגודה, קיום קשר שוטף עם הרשויות השונות בעיר בנושאי ארנונה, מים, תחבורה ועוד. המשרד משמש גם כתובת לכל הקשור להנהלות הזכיינים באוניברסיטה (קפיטריות, מסעדות וכו'). ליצירת קשר עם רכז הרווחה לחצו כאן


שירותי עורך דין

עורך הדין של האגודה מעניק ייעוץ משפטי ראשוני בחינם לסטודנטים חברי אגודה. כמו כן, הוא מגיע בתחילת השנה לקמפוס לטובת חתימה על מסמכי הארנונה הנדרשים לקבלת הנחת סטודנט מהעירייה. לפרטים נוספים ניתן לפנות למשרד שירותי האגודה - לחצו כאן לשליחת מייל, או התקשרו לטלפון: 08-6472340.


אגודת הסטודנטים, שלכם ובשבילכם

 http://www.bgu4u.co.il

http://www.facebook.com/Bgu4u

«חזרה
אודות אגודת הסטודנטים
לא מצליחים להרשם לאתר האגודה?
משרדי האגודה
מועצת הסטודנטים
צור קשר
English
عربي
  כתבות בנושא
כללי
בניית אתרים
לתקלות/הצעות  I  צור קשר  I  פירסום באתר  I  תקנון האתר  I  תקנון העמותה  I  תקציב עמותה  I  מפת האתר  I  דף הבית
מייל עובדי אגודה  I  איסתא  I  ועדת ביקורת
כל הזכויות שמורות © 2011
לאגודת הסטודנטים אוניברסיטת בן-גוריון בנגב